• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-14 GBP/h
  • Firma: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
  • Kontakt: Tomasz Kurzeja
  • Telefon: 326700280
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz meblowy

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Szkocji kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ayr, Wielka Brytania
Nr referencyjny: SM-GB/0519/JB

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach brytyjskich\
  • Wynagrodzenie brutto: 12,00-14,00 GBP/h;
  • Duża liczba nadgodzin;
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Obowiązki:

  • Produkcja i montaż mebli kuchennych, biurowych na zamówienie itp.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami stolarskimi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577